چاپ        ارسال به دوست

افتتاحیه پروژه ساختمان اداره ثبت اسناد واملاک شهرستان دهگلان برگزار گردید

افتتاحیه پروژه ساختمان اداره ثبت اسناد واملاک شهرستان دهگلان برگزار گردید

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد واملاک استان کردستان:

آئین افتتاحیه پروژه ساختمان اداره ثبت اسناد واملاک شهرستان دهگلان برگزار گردید در این مراسم 47 پروژه مهم عمرانی دستگاههای قوه قضائیه در 24 استان کشور بصورت ویدئو کنفرانس توسط حضرت آیت الله رئیسی ریاست قوه قضائیه مورد بهره برداری قرار گرفت .

ابتدا حضرت آیت الله رئیسی ریاست قوه قضائیه با اشاره با تقدیر از زحمات مسئولان در عملیاتی کردن این پروژه ها هدف اصلی دستگاه قضا را احقاق حق مردم و ابطال باطل عنوان کرد .

رئیس قوه قضائیه خاطر نشان کرد که امکانات و تجهیزات دارای اصالت نیستند و بهر برداری از آنها هنگامی ارزش میابد که برای خدمت رسانی به مردم و حفظ کرامت ارباب رجوع و همکاران دستگاههای قضایی باشد و در نهایت منجر به گسترش عدل و عدالت شود .

ایشان در پایان از همکاران خود در همه بخش های دستگاههای قوه قضائیه خواست با استمداد از روح امام شهدا ، بهترین خدمات را به مردم ارائه دهند تا نتیجه عملکرد دستگاه قضا و سازمانهای وابسته به آن رضایت خداوند متعال و افزایش اعتماد عمومی به نظام قضایی جمهوری اسلامی باشد.

سپس در این مراسم آقای محمد حسین فروزان مهر معاون مالی و پشتیبانی قوه قضائیه با ارائه گزارش مختصر در نحوه چگونگی عملیاتی کردن پروژه های مورد نظر  عنوان نمودند که پروژه های مذکور با هدف تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی بهتر دستگاه قضایی با صرف بالغ بر 252 میلیارد تومان در حدود 92 هزار متر مربع به انجام رسیده است .

 


٠٨:٥٨ - چهارشنبه ٤ تير ١٣٩٩    /    عدد : ٣٨٧٤    /    تعداد نمایش : ٢٠٣خروج
مناسبت ها

پیوندها