چاپ        ارسال به دوست

بیانیه راهبرد مشارکت

در راستای اجرای ماده ۹ تصویب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ مورخ ۹۵/۱۲/۲۸ شورای عالی اداری موضوع حقوق شهروندی در نظام اداری با عنوان " حق اظهارنظر آزاد و ارائه پیشنهاد در مورد تصمیمات و فرایندهای اداری" راهبردهای مشارکت شهروندان در تصمیمات و فرآیندهای اداری اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کردستان، به شرح زیر اعلام می گردد.

1. اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کردستان در راستای اطلاع رسانی و صیانت از حقوق شهروندان گرامی، حتی المقدور کلیه‏ بخشنامه ها، آئین نامه ها، دستورالعملها، ضوابط اجرائی و ... را در پورتال این اداره کل به نشانی kd.ssaa.ir بارگذاری نموده و قابل دسترسی و مطالعه می باشد.

2. فرم نظرسنجی در داخل پورتال این اداره کل جهت بهره گیری از نظرات و پیشنهادات شهروندان گرامی در نظر گرفته شده که به صورت ماهیانه نتایج این نظر سنجی در اختیار مدیران قرار خواهد گرفت.

3. لینک تماس مستقیم با مدیر کل جهت ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات در پورتال اداره کل در نظر گرفته شده است.

4. کلیه همکاران دارای پست الکترونیکی سازمانی بوده که از این طریق شهروندان گرامی می توانند تعامل دو طرفه ای با کارمندان اداره کل و واحدهای ثبتی تابعه برقرار نمایند.

5. شماره تلفن ویژه ای جهت ارتباط با اداره کل و واحدهای مرتبط، در داخل پورتال اداره کل درج گردیده که در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوالی از طرف شهروندان گرامی، می توانند از طریق این راه ارتباطی مطرح نمایند.

6. درصورت وجود هرگونه مناقصه و مزایده، مراتب از طریق لینک تعبیه شده در پورتال جهت استفاده عموم اطلاع رسانی می گردد.


١٣:٤٤ - دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩    /    عدد : ٤٣٤٣    /    تعداد نمایش : ٢٧خروج
مناسبت ها

پیوندها